Veiling in de kijker – Stopzetting bouwbedrijf Weelde – Machines, Gereedschap, Bouwmaterialen en Meer!

Veiling in de kijker – Stopzetting bouwbedrijf Weelde – Machines, Gereedschap, Bouwmaterialen en Meer!

Hieronder vind je een voorstel voor een nieuwsbericht voor op jullie site, waarmee je de veiling “Stopzetting Bouwbedrijf – Weelde” in de kijker zet. Het bericht is geoptimaliseerd voor SEO, bevat concrete informatie, duidelijke call-to-actions en is uitnodigend voor zowel professionele als particuliere kopers.

Ben je op zoek naar kwalitatief bouwmateriaal, machines of gereedschap aan scherpe veilingprijzen? Profiteer dan van deze uitzonderlijke kans: de volledige inboedel van een bouwbedrijf wordt geveild in opdracht van onze opdrachtgever!

Wat kan je verwachten?

In deze veiling vind je meer dan 120 (!) kavels – een gevarieerd aanbod van professionele machines, gereedschappen, magazijninrichting, bouwmaterialen en zelfs consumentengoederen.

Enkele blikvangers uit het aanbod:

Bekijk het volledige aanbod via de veilingcatalogus.

Praktische info

  • Kijkdag: 13 november 2025, van 10:00 tot 12:00 uur Turnhoutseweg 105 - 2381 Weelde, België
  • Afhaaldag: 21 november 2025, van 10:00 tot 12:00 uur Turnhoutseweg 105 - 2381 Weelde, België
  • Sluiting veiling: De veiling sluit op 13 november 2025 om 19:00 uur. Opgelet: in de laatste 5 minuten kan de sluitingstijd per kavel verlengd worden bij nieuwe biedingen!

Waarom meebieden?

  • Scherpe veilingprijzen: Startbod vaak ver onder de marktwaarde.
  • Professioneel & particulier welkom: Iedereen kan deelnemen na eenvoudige registratie.
  • Eerlijke, transparante afhandeling: Belga Veilingen werkt steeds als objectieve bemiddelaar.
  • Makkelijk online meebieden: Registreer nu gratis en doe je voordeel.

Opgelet

  • Alle kavels worden verkocht in de staat waarin ze zich bevinden. Bezichtiging op de kijkdag wordt sterk aanbevolen!
  • Andere afhaaldagen zijn niet mogelijk (zie artikel 8 van de veilvoorwaarden).

Wil je geen enkele veiling missen? Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief en ontvang als eerste updates over nieuwe veilingen, vastgoed en speciale thema’s!

Vragen? Neem gerust contact met ons op. Ons team staat voor je klaar.

Direct naar de veiling

➡️ Bekijk de veiling “Stopzetting Bouwbedrijf – Weelde” en bied direct mee!

Belga Veilingen – Jouw partner voor online veilingen in België

Referenties

In de kijker

In de kijker

Is een Regenwater Recuperatie Systeem de Investering Waard?
Zijn Regenwater Recuperatie Systemen Echt Zo Duurzaam?
Hoe onderhoud je effectief je regenwater recuperatie systeem?

Updates

Inschrijven Nieuwsbrief

Zo word je altijd als eerste op de hoogte gebracht van ons laatste nieuws, updates, jobs, tips & promoties. Stay UP-TO-DATE!

NUMMER #1 "Webdesigner Belgium": 

Uitstekend

4,8 uit 5 | gebaseerd op +430 GOOGLE REVIEWS

Referentieblogs

BEKIJK ALLES   >>

Niet alleen in de zaal een sterk team: Futsal Team Houthalen scoort online met Smart-Site
Opleiding Smart-Site en UP-TO-DATE My Business App
De slimste route: Geen vertraging voor Transforce dankzij Smart-Site
Met één klik naar een nieuwe inrichting: Fedrigo Interieur

WEBSITE LATEN MAKEN?

Kies een Smart-Site en je wilt nooit meer iets anders

Een Smart-Site maakt het gemakkelijk om automatisch up-to-date te blijven met je klanten en overal aanwezig te zijn.

Graag een afspraak