We zoeken een Ploegbaas Elektricien om ons team te versterken!


Ons bedrijf bestaat uit een team van ongeveer 30 enthousiaste medewerkers, die trots zijn op hun ambacht in industriële elektrische installaties. We zijn een dynamische groeiende organisatie die bekend staat om ons hoge kwaliteitswerk en uitzonderlijk vakmanschap. Vermoedelijk denk je, wat maakt dat uit? Nou, wij geloven dat het een groot verschil maakt.

Het is niet alleen ons vakmanschap en de kwaliteit van onze diensten die ons onderscheidt, maar ook onze bedrijfscultuur. We zijn een bedrijf dat gelooft in teamwork, constante verbetering en het bieden van uitzonderlijke klantenservice. We bieden een motiverende werkomgeving waar we groei stimuleren zowel op individueel niveau als op bedrijfsniveau.

En nu, om ons sterke team te versterken, zijn we op zoek naar een nieuwe Ploegbaas Elektricien. Ben jij diegene die wij zoeken?

UP-TO-DATE met Emiel Jans | Hoe maak ik een goed blogbericht?

Vacature: Ploegbaas Elektricien

Als Ploegbaas Elektricien speel je een cruciale rol in ons team. Je wordt verantwoordelijk voor de operationele aansturing van onze elektriciens op de werf. Je werkt samen met je team aan complexe industriële elektrische installaties en bent verantwoordelijk voor het onderhouden van de hoogste kwaliteitsstandaarden waar K&F Electro-Techniek om bekend staat.

Verantwoordelijkheden:

  1. Leiding geven aan je eigen team van elektriciens op de werf.
  2. Het uitvoeren en opvolgen van elektrische installaties volgens het plan.
  3. Het naleven en handhaven van veiligheids- en kwaliteitsnormen.
  4. Rapporteren aan de projectleider over de voortgang van projecten.
  5. Problemen opsporen in elektrische systemen en ze oplossen.
  6. Training en ondersteuning bieden aan junior collega's.

Website laten maken | 100% in Google | UP-TO-DATE WebDesign

Website laten maken | 100% in Google | UP-TO-DATE WebDesign

Website laten maken? Wij maken uw website 100% met Google diensten & automatiseren al uw social media en nieuwsbrieven met onze app.

https://www.uptodatewebdesign.com

Wat biedt K&F Electro-Techniek:

  1. Een competitief salarispakket met extra legale voordelen.
  2. De kans om te werken in een dynamisch en groeiend bedrijf.
  3. Opleiding en mogelijkheden voor professionele ontwikkeling.
  4. Een prettige werksfeer in een team van professionele en toegewijde collega's.

Als je klaar bent om je carrière naar een hoger niveau te tillen en deel uit wilt maken van ons geweldige team, dan willen we graag van je horen. Neem contact met ons op via Info@KenF.be of bel naar +32 14 55 23 22.

Referenties

In de kijker

In de kijker

Updates

Inschrijven Nieuwsbrief

Zo word je altijd als eerste op de hoogte gebracht van ons laatste nieuws, updates, jobs, tips & promoties. Stay UP-TO-DATE!

NUMMER #1 "Webdesigner Belgium": 

Uitstekend

4,8 uit 5 | gebaseerd op +430 GOOGLE REVIEWS

Referentieblogs

BEKIJK ALLES   >>

WEBSITE LATEN MAKEN?

Kies een Smart-Site en je wilt nooit meer iets anders

Een Smart-Site maakt het gemakkelijk om automatisch up-to-date te blijven met je klanten en overal aanwezig te zijn.

Graag een afspraak